Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Церемонія покладання квітів до пам'ятника Борису Грінченку

Церемонія покладання квітів до пам'ятника Борису Грінченку

IMG 49151 вересня 2015 року
м.Київ, вул.Бульварно-Кудрявська,18/2

Стало вже доброю університетською традицією на початку нового навчального року вшановувати пам'ять нашого духовного лідера - Бориса Грінченка.

І сьогоднішній день розпочався покладанням квітів до пам’ятника Борису Дмитровичу та до поховання родини Грінченків на Байковому кладовищі. Віддати шану прийшли представники ректорату, студентської молоді, співробітники Університету.

Нагадаємо, що пам’ятник було збудовано коштом викладачів та студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, педагогів столиці за підтримки Київської міської державної адміністрації та відкрито у 2011 році до 20-ї річниці незалежності України.