Засідання ректорату 07 вересня 2015 року

DSC0536607 вересня 2015 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

07 вересня 2015 року відбулося чергове засідання ректорату, на якому розглядалися питання про організацію навчального року; освітній процес в університеті та використання навчального обладнання; стан поселення студентів у гуртожитки станом на 07.09.2015 р. та підтримку студентів пільгових категорій, які навчаються за кошти фізичних осіб; відзначення Дня працівників освіти та інші питання поточної діяльності Університету.

Окрема увага була приділена питанням удосконалення міжнародної співпраці; проведенню Науково-методологічної конференції для НПП, яка має відбутись 1 жовтня, та проведенню патріотичних акцій на підтримку Захисників України.

Також на ректораті обговорили питання затвердження змін до вимог ЕНК; використання БД EBSCO; графік відвідування музею Бориса Грінченка першокурсниками тощо.