Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Міжнародний день Миру

Міжнародний день Миру

21 вересня 2015 року
м. Київ

Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами.

Сьогодні в світі відбуваються події, співзвучні темі Дня миру цього року. Люди всіх поколінь, в усіх регіонах світу демонструють силу солідарності, об`єднуючись заради досягнення спільної мети - поваги людської гідності і дотримання прав людини. Ця потужна сила здатна побудувати мирне і демократичне майбутнє. Важливо не залишатися осторонь!

Київський університет імені Бориса Грінченка також висловлює свою активну позицію щодо міжнародної солідарності у досягненні мирного демократичного розвитку України. Яскраві емоції, творче натхнення, прагнення до миру студенти-грінченківці втілили у тематичних проектах та заходах, присвячених відзначенню Міжнародного дня миру.

План заходів

Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Міжнародний день Миру