Підписання договору про міжнародне співробітництво з Академією фізичного виховання і спорту у Гданську (Польща)

gdansk

вересень 2015
Гданськ (Польща)

У вересні 2015 року делегація Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка у складі Єременко Олени Володимирівни, заступника директора з науково-методичної та навчальної роботи та Брацкі Артура Себастіана, завідувача кафедри української літератури та компаративістики здійснили робочу поїздку до Гданську (Польща), з метою розширення міжнародної діяльності. Результатом відрядження стало підписання Договору про міжнародне співробітництво з Академією фізичного виховання і спорту імені Єджея Снядецького.

В рамках підписаного Договору плануються спільні наукові проекти, академічна мобільність, проведення лекцій та практичних занять на базі другої сторони, організація навчальних поїздок для студентів та спортивних команд та обмін досвідом за відповідними напрямами.