Ви тут: Головна Про Університет Новини Події В Миколаєві відбувся VI Конгрес іспаністів України

В Миколаєві відбувся VI Конгрес іспаністів України

Безымянный 4

25-26 вересня 2015 року
Чорноморський державний університет імені Петра Могили Миколаїв, Україна

VI Конгрес іспаністів України пройшов цього року з 25-26 вересня у Миколаєві, в Чорноморському державному університеті імені Петра Могили На офіційному відкритті Конгресу виступили Надзвичайний і Повноважний Посол Іспанії в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне, Радник з питань культури Тамара Сабала, Ректор Чорноморського державного університету імені Петра Могили Леонід Павлович Клименко, Керівник відділу міжнародних зв’язків Університету Кадісу Хуан Карлос Гарсія Галіндо, а також Координатор іспано-російського центру Університету Кадісу Андрес Сантана Аррібас.

Після вступних слів представники Університету Кадіс презентували можливості навчання в їх Університеті завдяки стипендіям програми Еразмус Плюс. Опісля гості та учасники Конгресу обговорили шляхи розвитку іспаніcтики в Україні за круглим столом. У другій половині дня почалася робота у секціях: література і історія, лінгвістика і переклад, методика і дидактика. У секції «література та історія» презентувала свою доповідь провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків КУБГ Коргуник Юлія Василівна. Відвідала Конгрес і викладач нашого ВНЗ Клименко Ольга Олексіївна.

Наступний з’їзд іспаністів України відбудеться у 2016 році.