Images-loading

Форум Cisco

IMG 20151008 094217

8 жовтня 2015 року
м. Київ, НСК «Олімпійський»

   

 

 

 

8 жовтня 2015 року в НСК «Олімпійський» відбувся форум Cisco, на якому було представлено новинки в наступних сферах:

  • мережа як сенсор і засіб протидії кіберзагрозам;
  • хмарні технології;
  • технології для спільної роботи.

У форумі взяли участь працівники науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти та викладачі кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін Київського університету імені Бориса Грінченка.

Форум відкрив вітальним словом голова представництва Cisco в Україні та країнах СНД – Олег Бондар.Виступ Джона Стюарта – старшого віце-президента Cisco з розробки рішень для інформаційної безпеки був присвячений захисту та безпеки даних в сучасних реаліях. Представники партнера форуму Cisco корпорації Intel в Україні - провідного світового виробника інноваційних напівпровідникових компонентів, яка розробляє технології, продукцію та запроваджує ініціативи, спрямовані на постійне підвищення якості життя людей і вдосконалення методів їх роботи, ознайомили слухачів із концепцією обчислювальної мережі фізичних об'єктів – «Інтернет речей», вказавши на можливі шляхи реалізації озвучених ідей та напрями спільної роботи з Cisco в цій галузі. Після програмних виступів учасники форуму мали змогу відвідати демонстрації, які розкривали різні можливості технологій Cisco за трьома напрямами: безпека і корпоративні мережі, засоби спільної роботи та центри обробки даних.

Завдяки високому рівню компетентності усіх спікерів, демонстрації матеріалів кожної секції відрізнялися актуальністю та чудовою атмосферою.

Також організатори форуму та їх партнери організували виставки, конкурси та розіграші з подарунками та маленькими приємностями. Дякуємо організаторам за чудовий пізнавальний захід!