В Гуманітарному інституті відбувся захід, присвячений темі АТО

10 жовтня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка 13-Б

«Герої серед нас». Під такою назвою у суботу 10 жовтня 2015 р. у Гуманітарному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся захід, присвячений темі АТО та участі у військовій кампанії киян. Захід є складовою частиною соціального проекту для мешканців Києва та всіх бажаючих.

Захід пройшов у формі лекції та екскурсії з гостями на тематичну фотовиставку «Шлях до свободи», що вже другий місяць експонується в стінах Університету. Проводив захід автор фотографій, учасник антитерористичної операції, молодший лейтенант ЗСУ та викладач Університету Андрій Сніжко.

Попри те, що учасниками соціального проекту стало небагато киян (переважно пенсіонерів та молоді), інтерес до згаданої теми та виставки був беззаперечним. Найбільш зацікавленими виявилися саме представники старшого покоління, які довго не відпускали лектора, продовжуючи його розпитувати про правду війни.