Міжнародний семінар ACQUIN

preview 12-13 10 acquin

12 - 13 жовтня 2015 року
м. Київ, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

12-13 жовтня 2015 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся дводенний семінар, організований Спілкою ректорів ВНЗ України та Конференцією ректорів ВНЗ Німеччини, за допомогою Інституту акредитації, сертифікації та забезпечення якості освіти ACQUIN (Німеччина). Від Київського університету імені Бориса Грінченка семінар відвідала Виговська Ольга Сергіївна, начальник відділу міжнародних зв’язків.

Семінар був присвячений чотирьом тематичним блокам: «Європейський простір вищої освіти (EHEA)», «Інтернаціоналізація освітніх програм», «Програмна акредитація», «Міжнародна кооперація в сфері навчання і освіти». Серед учасників семінару були експерти з Інституту акредитації, сертифікації та забезпечення якості освіти ACQUIN (Німеччина), представники Конференції ректорів ВНЗ Німеччини, науковці з німецьких та українських університетів:

Томас Райль – виконавчий директор Інституту акредитації, сертифікації та забезпечення якості освіти ACQUIN (Німеччина);

Ніна Сорока – координатор міжнародної програмної акредитації Інституту акредитації, сертифікації та забезпечення якості освіти ACQUIN (Німеччина);

Рудольф Смолярчик – начальник відділу по центральній і східній Європі, центральній Азії Конференції ректорів ВНЗ Німеччини;

Крістіан Браувайлер – професор Західно-Саксонського університету прикладних наук;

Ліза Унгер Фішер – виконавчий директор Europaeum Ост-Вест центру Регенбургського університету.

Доповідачі багато уваги приділяли питанням акредитації освітніх програм та якості освіти, ділились своїм позитивним досвідом у сфері академічної мобільності та реалізації спільних магістерських програм з іноземними ВНЗ та обговорювали питання інтернаціоналізації вищої освіти.