Ознайомча екскурсія для студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

22 жовтня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

22 жовтня 2015 року Київський університет імені Бориса Грінченка з екскурсією у лабораторію з вбудованих систем, відвідали доцент кафедри інформатики та методики її викладання Барна Ольга Василівна та студенти 5 курсу фізико-математичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

З обладнанням Лабораторії з вбудованих систем, створеної у рамках міжнародного проекту Тempus DESIRE (№ 544091-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR), ознайомив студентів Грицеляк Богдан Ігорович, заступник завідувача науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти.

Студенти дізналися про завдання, над якими працює команда проекту Університету, під керівництвом координатора Морзе Наталії Вікторівни, проректора з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, ознайомились із можливостями що надаються студентам для проектування та програмування вбудованих систем та роботів, зокрема Formula Flowcode Buggy (платформа для навчання робототехніці), навчальною віддаленою лабораторію GOLDi, призначену для вивчення основ електроніки, електротехніки та проектування систем керування та мали змогу спостерігати за роботою 3D-принтера Leapfrog Creatr HS.

Студентам особливо сподобались комплекти Formula Flowcode Buggy, які дають можливість легко набути перші навички програмування, що зводяться до складання потрібного алгоритму та завантаження програми в машинку за допомогою USB носія та можливість друку об’ємних моделей, за допомогою 3D-принтера.