Вечір-зустріч Збірної футбольної студентської команди Київського університету імені Бориса Грінченка із адміністрацією Футбольної асоціації студентів міста Києва (ФАСК), Фан-клубу «Динамо», Профспілковою асоціацією студентів м.Києва

21 жовтня 2015 року
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 5 (ARENA-CITY, спортивно-інформаційний центр «Парі-матч»)

21 жовтня 2015 року у Спортивно-інформаційному центрі «Парі Марч» (ARENA CITY) відбувся Вечір-зустріч гравців Збірної футбольної студентської команди Київського університету імені Бориса Грінченка із адміністрацією Футбольної Асоціації студентів міста Києва (ФАСК), Профспілковою Асоціацією студентів міста Києва.

У заході взяли участь і виступили з вітальним словом: народний депутат 2-х скликань, Президент ФАСК – Вадим Місюра; виконавчий директор профспілкової асоціації студентів м.Києва – Олександр Трофименко; проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Університету – Таїсія Бєлофастова; офіційний представник Збірної футбольної студентської команди Університету – Оксана Перепельченко; Почесний тренер команди – Юрій Тупиця; Головний тренер – Сергій Швець.

На зустріч були запрошені студенти-гравці команди попереднього складу та дівоча група підтримки структурних підрозділів Університету під керівництвом менеджера команди Марії Білоцької.

Від Футбольної Асоціації студентів міста Києва (ФАСК) відбулось нагородження переможців у таких номінаціях: «Кращий бомбардир міста Києва» (Євген Миколаюк) та «Кращий тренер спортивного сезону 2014-2015» (Сергій Швець), від Первинної профспілкової організації студентів Університету гравці команди отримали подарунки та нагороди. Учасників заходу привітала драйвовими вокальними композиціями харизматична Анастасія Зикова – вокальний голос команди.

Профспілкова асоціація студентів м.Києва подарувала гравцям команди брендовий футбольний м’яч, який вони вирішили передати до спортивного музею Університету. Наприкінці зустрічі відбувся перегляд матчу «Мальме» - «Шахтар».

Такі зустрічі беруть початок від презентації Збірної футбольної студентської команди, яка відбулась 2013 року у концертній залі Університету і започаткувала цілий ряд заходів на підтримку сили духу та спортивної майстерності гравців-студентів Київського університету імені Бориса Грінченка.