Майстер-клас з української мови від Олександра Авраменка

31 жовтня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

31 жовтня 2015 року для слухачів курсів доуніверситетської підготовки та усіх, хто зареєструвався он-лайн, провів майстер клас Олександр Миколайович Авраменко, доцент кафедри мов і літератури Київського університету імені Бориса Грінченка, український педагог, лінгвіст, літературознавець, автор понад 50 наукових праць і 70 підручників і посібників, добре відомий усім школярам як автор аудіодиктантів, радіопередачі «Загадки мови» на радіо та «Експрес-уроків з української мови» на одному з телеканалів.

Аудиторія включилася в роботу вже з перших хвилин майстер-класу, адже Олександр Миколайович, вітаючись, поцікавився як правильно вітатися у різні частини доби і чому саме так. У ході майстер-класу школярі отримали цінні поради, закріпили правила, поговорили про деякі тонкощі мови. Захід проходив дуже жваво: учасники переглядали короткі відео, отримували цікаві завдання, «каверзні» запитання, вчилися оперативно мислити, відповідаючи на них. По завершенню слухачі отримали домашнє завдання, яке Олександр Миколайович обіцяв перевірити разом на наступній зустрічі.