Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Осінній місячник із благоустрою території, озеленення та поліпшення санітарного стану міста Києва

9 листопада 2015 року
м. Київ

7 листопада 2015 року в Оболонському районі за участю мера міста Києва Віталія Кличка, голови Оболонської районної в місті Києва державної адміністрації Олександра Цибульщака, працівників районних служб, депутатів та громадськості відбувся загальнорайонний суботник.

До цього екологічного заходу, якій відбувся на Оболонській набережній, вже традиційно долучилися і грінченківці. Студенти Гуманітарного інституту та Інституту суспільства згуртовано попрацювали: збирали сміття та сухе листя, допомагали їх вивозити із території набережної, прибирали доріжки від рослинності.

Приємним сюрпризом для молоді стали квитки на футбольний матч «Оболонь-Бровар» vs «Зірка», які вручив нашим студентам начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Оболонської районної у місті Києві державної адміністрації Андрій Мудрик. Він щиро подякував Київському університету імені Бориса Грінченка за розуміння та активну позицію щодо підтримки екологічних ініціатив громади району.