ІІ Міжнародний студентський турнір з історії

4 - 6 листопада 2015 року
м. Київ, М. Тимошенка, 13-Б

4-6 листопада 2015 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІІ Міжнародний студентський турнір з історії.

Мета турніру – стимулювання творчої фахової діяльності майбутніх молодих науковців, зустріч з представниками різних наукових шкіл, обмін досвідом та ідеями, ознайомлення молоді з результатами останніх досліджень та найновішими тенденціями в історичній галузі знань.

У турнірі взяли участь 39 команд з усіх регіонів нашої країни. Серед учасників 22 команди з історичних факультетів національних університетів України. Свою цікавість та бажання долучитися до заходу виявили також 7 команд державних університетів та 10 студентських команд не історичних спеціальностей. У турнірному змаганні також взяла участь команда Ризького університету (Латвія). Переклад з англійської мови протягом усієї гри забезпечували студенти гуманітарного інституту, що навчаються на спеціальності «переклад».

Результатом напруженої, але, безперечно, цікавої гри стала перемога (І місце) Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Блискучу гру продемонстрували також команди Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Чернігівського національного університету імені Т.Г. Шевченка та Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна, які посіли ІІ місце.

ІІІ призове місце завоювали 8 команд: Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Львівський національний університет імені Івана Франка, Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Національний університет "Києво-Могилянська Академія", Житомирський державний університет імені Івана Франка, Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського.

Усім учасникам були вручені сертифікати, переможці отримали дипломи та подарунки від Благодійного фонду сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка. Команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка отримала також головний приз Турніру – статуетку давньогрецької богині перемоги Ніки.

DSCN0414_1