Images-loading

Лекція Марка Шнайдера «Забезпечення якості освіти в американських університетах»

DSC07721

11 листопада 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

11 листопада 2015 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка за сприяння Посольства Сполучених Штатів Америки відбулась лекція відомого науковця, доктора наук, Віце-Президента Американського дослідницького інституту, автора низки книжок по забезпеченню якості освіти Марка Шнайдера.

Пан Шнайдер у своїй доповіді зазначив, що нові ініціативи і вимоги, що виникають як у США, так і поза її межами, з огляду на інтернаціоналізацію вищої освіти, потребують відповідної реакції. Формування системи забезпечення якості, заснованої на єдиних стандартах і рекомендаціях, свідчить про виникнення справжнього американського виміру у сфері забезпечення якості, що має посилити привабливість простору вищої освіти.

Досвід і думки науковця такого рівня є неоціненними для українського суспільства, особливо у часи, коли реформується освіта, а Україна упевнено крокує до Європейського Союзу.

Ми щиро вдячні Пану Марку Шнайдеру за цікаву лекцію, а Посольству Сполучених Штатів Америки за надання можливості послухати відомого експерта у галузі освіти.

Прослухати повну версію лекції Марка Шнайдера можна за посиланням: