Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2015»

12 - 14 листопада 2015 року
м. Київ

З 12 по 14 листопада 2015 року в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбувається щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2015», в якій бере участь і наш університет.

На сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном і надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників нашого Університету.

Під час виставки абітурієнти та їх батьки, вчителі та студенти можуть знайти відповідь на запитання щодо підготовчих курсів, здачі ЗНО, бакалаврських та магістерських програм, кар’єрних перспектив після отримання диплому та низку інших запитань, що їх цікавитимуть.

За попередніми результатами участі у виставці Київський університет імені Бориса Грінченка отримав гран-прі у номінації «Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи» та почесне звання «Лідер післядипломної освіти України».

seJYfRrYTrk