Освітній форум «Успішний 11-класник»

rHHrzAEZhu0

14 листопада 2015 року
Центр подій Nivki-hall, пр. Перемоги, 84

14 листопада у центрі подій Nivki-hall відбувся освітній форум “Успішний 11-класник», в якому взяли участь 15 найкращих ВНЗ країни, серед яких і наш університет.

Форум «Успішний 11-класник» – це масштабна освітня подія, на якій збираються експерти із підготовки до ЗНО, представники найкращих ВНЗ та менеджери з підбору персоналу провідних компаній України з єдиною метою: дати кожному абітурієнтові необхідну інформацію щодо вступу до омріяного університету.

Київський університет імені Бориса Грінченка достойно представив себе та викликав ажіотаж серед абітурієнтів та їхніх батьків. Старшокласники цікавилися спеціальностями, процесом навчання та перспективами працевлаштування. Представники нашого університету дали відповідь на всі запитання учасників форуму, а ті, в свою чергу, змогли оцінити переваги нашого ВНЗ.

Дякуємо організаторам заходу - компанії ZNO.ua за запрошення та чудову організацію Форуму.

aXfqowaopc0
migsyO-Otvk