Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Міжнародний семінар “Підготовка нової редакції Закону України “Про освіту”

Міжнародний семінар “Підготовка нової редакції Закону України “Про освіту”

16-17 листопада 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

16 та 17 листопада 2015 року, у приміщенні нашого Університету проходить Міжнародний семінар “Підготовка нової редакції Закону України “Про освіту”

Семінар організований Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти за підтримки програми ТАЕІХ в Україні, Благодійного фонду «Інститут розвитку освіти», Міжнародного Фонду «Відродження» та Київського університету імені Бориса Грінченка.

На семінарі обговорюють питання структури освіти та національної рамки кваліфікацій, зокрема місце загальної та професійної освіти на 3 – 4 рівнях МСКО та Європейської рамки кваліфікацій для навчання впродовж життя та їх взаємозв’язок; наступність професійної та вищої освіти; шляхи модернізації мережі професійно-технічної освіти; забезпечення якості середньої та професійної освіти, а також аналіз відповідної міжнародної практики та її використання у сфері освіти України.

Результатом роботи семінару мають стати конкретні напрацювання норм Закону України «Про освіту».