Круглий стіл "Сучасні технології навчання, як перспектива розвитку навчального закладу"

19 листопада 2015 року
м. Київ, вул. О.Давидова, 18/2

19 листопада 2015 року на базі Педагогічного інституту відбувся круглий стіл на тему "Сучасні технології навчання, як перспектива розвитку навчального закладу" за ініціативи Студентського наукового товариства Київського університету імені Бориса Грінченка.

На заході були присутні студенти з усіх структурних підрозділів та представники від Ради молодих вчених. В ході дискусії було виокремлено найбільш ефективні методи співпраці викладачів зі студентами, пропозиції проведення майстер-класів з даної тематики на базі структурних підрозділів, заплановано організацію тренінгу для членів СНТ з метою налагодження міжінститутських зв'язків.