Презентація програми Microsoft IT Academy студентам першого курсу Гуманітарного інституту

2015-11-20 16-18-47

9 - 19 листопада 2015 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

У рамках співпраці Microsoft IT Academy з Київським університетом імені Бориса Грінченка з 09.11 по 19.11.2015 року було проведено зустрічі зі студентами першого курсу Гуманітарного інституту. Під час зустрічі, науковим співробітником НДЛ інформатизації освіти Бучинською Д.Л., було презентовано програму Microsoft IT Academy, ознайомлено студентів з можливостями та перевагами участі у програмі та надано детальний інструктаж щодо реєстрації на авторизовані, безкоштовні навчальні курси Microsoft IT Academy. На зустрічах було присутньо понад 300 студентів із 22 академічних груп за різними спеціальностями.

Найбільше зацікавили першокурсників такі навчальні курси:

• Digital Literacy. Підбірка курсів з теми основи комп'ютерної грамотності;
  • Teaching With Technology. Підбірка курсів з теми використання ІКТ в навчальному процесі;
  • Microsoft Office;
  • Мова HTML5 для Windows.

З 1 вересня 2015 року від Гуманітарного інституту у Microsoft IT Academy було зареєстровано 57 користувачів. Дякуємо викладачам та студентам за активне долучення до програми Microsoft IT Academy.

IMG_20151110_132035