Студенти-грінченківці навчатимуться в Університеті Фоджа

preview erasmus logo

15 лютого 2016 – 15 липня 2016
Університет Фоджа (Італія)

Цього року вперше Київський університет імені Бориса Грінченка бере участь у програмі Еразмус+. До Університету Фоджа на весняний семестр їдуть 5 студентів: 3 студентки спеціальності «практична психологія», 1 студентка спеціальності «журналістика» та 1 студентка спеціальності «італійська філологія». Конкурсний відбір пройшли Безима Анастасія, Дубова Лілія, Мулявка Катерина, Бубнюк Вікторія та Москаленко Анастасія.

Вітаємо переможців! Київський університет імені Бориса Грінченка і надалі розширюватиме міжнародну співпрацю з метою посилення наукових зв’язків із зарубіжними ВНЗ.

Еразмус+ надає можливості для навчання, стажування та проведення досліджень в ЄС. Завдяки Еразмус+ сотні науковців можуть обмінятися професійним досвідом та спільно працювати над науковими дослідженнями, а студенти отримують можливість навчатися у провідних європейських учбових закладах.