Столичний спортивний захід, присвячений Міжнародному дню студента

11.

м. Київ

Нещодавно  у Спортивно-інформаційному центрі «Парі-Матч» (ТРЦ ARENA CITY) у рамках відзначення Міжнародного дня студента пройшов ініційований Університетом столичний захід під егідою Футбольної асоціації студентів м.Києва, присвячений спорту і здоровому способу життя, на який були запрошені представники спортивних футбольних студентських команд Національного медичного університету імені Богомольця, Київського інституту Одеської юридичної академії, Національного технічного університету «КПІ», Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного університеті харчових технологій, спортивні журналісти, представники адміністрації ФАСК (Футбольна асоціація студентів Києва).

Завдяки постійній турботі та підтримці президента ФАСК Вадима Місюри, який приділяє велику увагу молодіжному спортивному руху столиці, такі заходи вже стали традиційними і довгоочікуваними. Приємними були подарунки під час розіграшу лотереї «Запитання-відповідь» серед студентів Києва від «Парі-Матч», це – подарунки та Сертифікати на відвідування футбольних матчів.

Підкреслюємо, що - проведення цього спортивного заходу було організовано грінченківською студентською громадою та профспілковою організацією студентів Університету під патронатом НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулись: проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи нашого Університету Таїсія Бєлофастова; арбітр Національної категорії Олександр Кревський; володар титулу «Кращий тренер 2014-2015 сезону», тренер  нашої чоловічої футбольної збірної команди Сергій Швець.

Силами студентів спеціальності «музичне мистецтво» була підготовлена культурно-мистецька програма для всіх присутніх. Лунали добре всім відомі вокальні композиції, які для представників спортивного світу давно стали музичною візитівкою під час проведення Чемпіонатів, товариських матчів, Олімпійських ігор та Спартакіад.

1.
2.