Адаптаційні тренінги для нових співробітників Київського університету імені Бориса Грінченка

18 - 27 листопада 2015 року
м. Київ, вул. М.Тимошенка 13-Б

Протягом 18-27 листопада 2015 р. співробітниками НДЛ культури лідерства було проведено адаптаційні тренінги для нових викладачів Київського університету імені Бориса Грінченка. Тренерами виступили – Міляєва В.Р., Лебідь Н.К., Бреус Ю.В., Тягло К.О. Учасниками стали викладачі Педагогічного інституту, Інституту мистецтв, Інституту людини, Гуманітарного інституту, Інституту суспільства та Університетського коледжу. Заняття відбулися в інтерактивній формі із застосуванням різних методів командної роботи.

Тренінг має такі модулі: «Я долучаюся до Грінченківської громади». «Я є учасником нової команди». «Як я бачу своє майбутнє в Університеті».

У ході тренінгу учасники мали можливість:

• сформувати розуміння корпоративної культури Університету: візії, місії та цінностей;
  • набути навичок ефективної командної роботи;
  • сформувати бачення свого майбутнього в Університеті.

Досвід проведення адаптаційних тренінгів виявився вдалим, має позитивні відгуки учасників про що свідчать результати анкетування.