Вітаємо переможницю (І місце) VI Республіканської олімпіади з корекційної педагогіки та спеціальної психології (м. Мінськ, Руспубліка Білорусь)

preview 26-26 11 olimpiada minsk

26 - 27 листопада 2015 року
м. Мінськ (Республіка Білорусь)

26-27 листопада 2015 року у м. Мінську (Республіка Білорусь) відбулася VI Республіканська олімпіада з корекційної педагогіки та спеціальної психології (з міжнародною участю) на базі дефектологічного факультету Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка.

В олімпіаді брали участь представники 4 країн: Республіка Білорусь, Україна, Російська Федерація, Республіка Казахстан. Наш університет представляла студентка ІV курсу напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія)» групи КОб-1-12-4.0д Малієнко Олександра Володимирівна, яка здобула перемогу (І місце) за «Науково-методичний проект» зі спеціальної психології. (Науковий керівник - Савенкова Ірина Іванівна, доктор психологічних наук, професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини).

Вітаємо переможницю!

Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка вітає студентку Хортицької Національної академії (м. Запоріжжжя) з ІІ місцем у номінації за «Науково-методичний проект» з корекційної педагогіки.