Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Презентація проекту міжнародного наукового журналу «The Modern Higher Education Review»

3 грудня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

Співробітники НДЛ освітології презентували проект міжнародного журналу «The Modern Higher Education Review» та обговорили вимоги щодо публікацій у наукових виданнях з учасниками заходу.

Співзасновниками журналу «The Modern Higher Education Review» стали Київський університет імені Бориса Грінченка, Група досліджень вищої освіти Університету Тампере (Фінляндська Республіка) та Вища педагогічна школа Спілки польських вчителів (Республіка Польща).