Студентський квест «Слідами нетлінних рядків»

3 грудня 2015 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

3 грудня 2015 року в рамках заходів Грінченківської декади кафедрою практичної психології був проведений студентський квест «Слідами нетлінних рядків» для студентів І курсів напряму підготовки «Практична психологія».

Завдання квесту полягало в тому, що студенти мали розгадати зашифровані уривки творів Б.Д. Грінченка, продекламувати їх та записати на відео. Змагалися дві команди студентів - «Єнотики» та «Сурікати».

Критеріями, за якими журі оцінювало творчу роботу студентів, Були швидкість, креативність, художність, інтер’єр. Перемогу з невеликим відривом отримала команда «Сурікати». Обидві команди отримали подарунки від кафедри.

Інтелектуальний квест видався напрочуд цікавим, захопливим та таким, що дав змогу студентам перших курсів познайомитися з творчістю Бориса Дмитровича Грінченка.