Images-loading

Захід «Такий близький Далекий Схід»

SAM 7446

8 грудня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

 

У рамках Грінченківської декади 08 грудня 2015 року кафедра сходознавства Гуманітарного інституту провела захід «Такий близький Далекий Схід», присвячений культурі та загадковим традиціям Сходу.

Розпочався захід з перегляду ознайомчого відео про Туреччину, після чого його учасники взяли участь у вікторині, присвяченій цікавим фактам про Туреччину.

Продовжили захід турецькими піснями та віршами студенти Анна Трінчер та Дмитро Тимощенко, магістрант Владислав Макарчук поділився цікавою інформацією про стажування в Туреччині.

Далі естафету прийняв Далекий Схід. Студенти спеціальності «Мова і література (китайська)» привітали учасників заходу китайським ворожінням «Що принесе нам майбутній рік», провели презентацію «Загальне уявлення про чайну церемонію в Китаї. Види чаю та вплив чаю на організм людини» та продекламували вірші відомих китайських поетів.

Під час заходу студенти провели майстер-класи з малювання на воді, варіння турецької кави та заварювання китайського чаю, пригощали присутніх у залі східними ласощами, печивом із побажаннями. Завершили святковий захід студентки І та ІІ курсів, які представили танець з крилами.

Захід новоствореної кафедри сходознавства – це не просто виступ на сцені, це атмосфера Сходу, це мить, яку варто прожити!