Images-loading

Вшанування пам’яті Бориса Грінченка

DSC00641

09 грудня 2015 року
м. Київ, вул.Бульварно-Кудрявська 18/2

 

 

 

Сьогодні, 9 грудня 2015 року, наш Університет відзначає День народження Великого українця, освітнього і громадського діяча кінця XIX - початку XX ст., педагога, письменника, перекладача, літературознавця, вченого, мовознавця, етнографа, лексикографа, автора славнозвісного "Словаря української мови" – Бориса Грінченка.

Урочистості розпочалися традиційним покладання квітів до пам’ятника Борису Дмитровичу та до поховання родини Грінченків на Байковому кладовищі. Нагадаємо, що пам’ятник було збудовано коштом викладачів та студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, педагогів столиці за підтримки Київської міської державної адміністрації та відкрито у 2011 році до 20-ї річниці незалежності України. Вшанувати пам'ять і покласти квіти до пам'ятника Бориса Дмитровича зібралися студенти та співробітники Університету.

У складний для нашої держави час постать Бориса Грінченка для кожного з нас є своєрідним дороговказом. Наш Університет гідно несе його ім’я, завжди перебуваючи у центрі всіх прогресивних перетворень в Україні.