Участь викладачів нашого університету у Польсько-Українському проекті «Інноваційний університет та лідерство»

1 - 30 листопада 2015 року
Варшавський університет (Польща)

У період з 1 по 30 листопада 2015 р. на базі Варшавського університету (Польща, м. Варшава) за підтримки Спілки ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародного благодійного Фонду "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики", а також Міністерства освіти і науки України та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща відбулася реалізація четвертої частини Польсько-Українського проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза II: забезпечення якості та інтернаціоналізація». До участі в проекті залучено активних та перспективних представників академічної спільноти, молодих дослідників та керівників підрозділів університетів України. У результаті конкурсу, представником від Київського університету імені Бориса Грінченко стала старший викладач кафедри загальної, вікової та педагогічної психології Інституту людини, молодший науковий співробітником НДЛ культури лідерства, Цибулько Інна Олександрівна. Проектна група була зорієнтована на розвиток інтернаціоналізації української вищої школи, тому участь у проекті передбачала проходження курсу тренінгів з 2 по 13 листопада на базі Варшавського університету та індивідуальні консультації з 16 по 30 листопада у вищих навчальних закладах Варшави.

По завершенню проекту плануються спільні наукові дослідження між нашими учбовими закладами у сфері інтернаціоналізації вищої освіти.