Урочистості з нагоди Дня народження Бориса Грінченка та Дня Університету

DSC0536610 грудня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

10 грудня 2015 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулись Урочистості з нагоди відзначення Дня народження Бориса Дмитровича Грінченка та святкування Дня Університету.

На заході були присутні почесні гості:

• Тарас Кремінь (народний депутат України, голова підкомітету з питань середньої освіти Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України),
  • Наталія Шульга (секретар Постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорт),
  • Олександр Гончаров (депутат Київради, член постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту);
  • Лариса Біба (начальник відділу правового забезпечення);
  • Олександр Цибульщак (голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації);
  • почесні професори нашого Університету: Леонід Новохатько, Олександра Савченко, Ольга Сухомлинська.

Урочистості розпочались спільним виконанням Гімну України.

Віктор Огнев’юк, ректор Університету, в своєму вітальному слові зазначив: «Київський університет імені Бориса Грінченка – це Університет гідності. Це Університет честі та чесності. Це Університет свободи, Університет законності і порядку!»

Традиційно, у День Університету, студенти та співробітники були відзначені почесними нагородами:

• Медаллю Бориса Грінченка «За вагомий особистий внесок у розвиток Університету» нагороджено:
    • Наталію Дику (кандидата педагогічних наук, доцента кафедри української мови Гуманітарного інституту);
    • Наталію Морзе (доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, проректора з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності);
  • Медаллю Бориса Грінченка «За мужність та героїзм, проявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України у ході проведення антитерористичної операції» нагороджено Віктора Тімохіна (завідувача студії звукозапису науково-методичного центру тележурналістики);
  • Нагрудним знаком «За служіння університету» за багаторічну сумлінну працю, високу професійну культуру і майстерність та з нагоди Дня Університету» нагороджено:
    • Неллю Дорошенко (викладача циклової комісії педагогічної освіти Університетського коледжу);
    • Віру Любарову (викладача циклової комісії педагогічної освіти Університетського коледжу);
    • Ірину Маруненко (кандидата біологічних наук, доцента, завідувача кафедри анатомії і фізіології людини Інституту людини);
    • Любов Мирошниченко (методиста навчального відділу Гуманітарного інституту);
    • Раїсу Чубареву (викладача циклової комісії музики і хореографії Університетського коледжу).
  • Відповідно до рішення Вченої ради Університету від 26 листопада 2015 року, Протокол № 12, «Положення про іменну стипендію Бориса Грінченка» за відмінне навчання та активну участь у суспільно-громадському житті Університету призначається з 1 січня 2016 року іменну стипендію Бориса грінченка призначено:
    • Анні-Вероніці Краснопольській (студентці 3-го курсу Гуманітарного інституту);
    • Дмитру Горбатовському (студенту 5-го курсу Інституту суспільства);
    • Анастасії Черкасовій (студентці 3-го курсу інституту людини);
    • Тетяні Кот (студентці 4-го курсу Педагогічного інституту);
    • Аліні Печерській (студентці 5-го курсу Інституту мистецтв);
    • Лоліті Колбасюк (студентці 4-го курсу Університетського коледжу).
  • Нагрудним знаком «Відмінник столичної освіти» «За значний особистий внесок у розвиток столичної освіти та з нагоди Дня Університету» нагороджено Віктора Юрченка (кандидата психологічних наук, доцента, директора Педагогічного інституту).

Урочисту церемонію нагородження продовжив культурно-мистецький проект «Почуймо себе у всесвітній людській сім’ї…, але будьмо українцями думкою, мовою, ділом» за участі викладачів та студентів Університету. У їх виконанні пролунали твори української та європейської оперної, романсової класики, неперевершений за своєю мелодійністю твір для бандури «Сповідь» (музика Оксани Герасименко).

Презентована концертна програма поєднала в собі натхненний творчий пошук в співпраці викладачів-митців та їх учнів, блискучий приклад академічної сценічної культури, емоційне піднесення, що органічно відповідало новаторському концептуальному підходу до втілення основної ідеї проекту – «поглянути на Бориса Грінченка, насамперед, як на європейця».

30.
31.