Марафон спортивних подій «Через спорт – до культури оптимізму і бадьорості» присвячений Дню Університету

DSC00426.jpg08 грудня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

8 грудня 2015 року відбувся марафон спортивних подій «Через спорт – до культури оптимізму і бадьорості» присвячений Дню Київського Університету імені Бориса Грінченка.

В програмі марафону пройшли презентації спортивних секцій, які працюють в нашому Університеті. Для студентів першого курсу свою майстерність, яку придбали на спортивних заняттях, демонстрували студенти другого курсу. Першокурсники мали змогу переглянути презентації, відеоролики і головне показові виступи своїх старших товаришів, які представляли результати роботи секцій у першому семестрі.

Учасники свята переглянули театралізовані постановку, присвячену життєвому шляху, творчості і справам Олександра Костянтиновича Анохіна, які стали дороговказом для прийдешніх поколінь українців, спортивних педагогів, вчених, громадських діячів, студентів і викладачів нашого Університету.

Протягом марафону були презентовані досягнення Першої київської спортивної волонтерської команди студентів нашого Університету, а також досвід співпраці зі школами Оболонського району в межах реалізації спортивного напряму соціального проекту «З Києвом і для Києва».

У заході взяли участь почесні гості Таїсія Юріївна Бєлофастова проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, Олексій Борисович Жильцов проректор з науково-методичної та навчальної роботи Київського Університету імені Бориса Грінченка, Сергій Ілліч Бобровник Голова Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Вадим Ярославович Місюра Президент Футбольної асоціації студентів Києва, Олександр Васильович Цилюра заступник Начальника управління, Начальника відділу навчально-спортивної роботи у вищих навчальних закладах, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Родзинкою свята стало вшанування кращих спортсменів та тренерів Університету за підсумками 2015 року. За видатні спортивні досягнення, волонтерську діяльність з розвитку фізичної культури та спорту, популяризацію здорового способу життя серед студентської молоді з нагоди Дня Університету подяку оголошено:

1. Чемпіону світу 2015року, Чемпіону Європи Чемпіон України серед юніорів з греко-римської боротьби, студенту першого курсу Олександру Грушину

2. Чемпіонці світу, бронзовій призерці Чемпіонату світу 2015 року з шашок, студентці І курсу, Тетяні Зайцевій

3. Срібному призеру перших Олімпійських Європейських ігор 2015 року зі стрибків у висоту, призеру міжнародних турнірів, Чемпіонату і Кубку України, викладачу кафедри фізичного виховання Валентині Миколаївні Ляшенко

4. Чемпіонці світу серед жінок 2015 року з хортингу, студентці Університетського коледжу Анастасії Кубрак

5. Срібному призеру Чемпіонату Євразії серед юніорів з карате, студенту Університетського коледжу Володимиру Сергеєву

6. Чемпіонці України 2015 року з WKF карате, Майстру спорту України, студентці 3 курсу Лейлі Іскандеровій

7. Чемпіонці України та володару Кубку України з регбі 7, викладачу кафедри фізичної культури та спортивної майстерності Аліні Анатоліївні Павлюк, якій присуджено звання Майстер спорту України

8. Чемпіону України з баскетболу серед ветеранів, учаснику Чемпіонату світу 2015 року, старшому викладачу кафедри фізичного виховання Юрію Віталійовичу Пушкарьову

9. Чемпіонці України з марафону серед молоді, переможниці Міжнародного Білоцерківського марафону, студентці 3 курсу, Аллі Шуляк

10. Чемпіону Київського міжнародного марафону 2015 року в команді, студенту магістратури Віталію Дрозд

11. Переможниці Чемпіонату Спілки громадських організацій спортивного танцю України, в номінації хіп-хоп, студентці другого курсу Ілоні Ярковій

12. Бронзовій призерці Чемпіонату України зі спортивної акробатики, студентці коледжу Маргариті Дорошенко

13. Бронзовому призеру Чемпіонату України з легкої атлетики, студенту коледжу Віталію Бадун

14. Гравцям футбольної жіночої збірної команди Університету, бронзовим призерам чемпіонату міста Києва, та фіналісткам літньої Універсіади України

15. Георгію Олеговичу Лопотенко, доценту кафедри фізичної культури та спортивної майстерності за підготовку цілої плеяди чемпіонів та призерів України з фехтування.

16. Любові Ігорівні Данило, викладачу кафедри фізичного виховання за підготовку переможниці Чемпіонату Україні зі спортивних танців у номінації хіп-хоп.

За плідну співпрацю з Київським Університетом імені Бориса Грінченка у справі фізичного виховання і спортивного вдосконалення студентів, сприяння розвитку спортивного волонтерського руху Університету, були оголошені подяки почесним гостям свята.

З показовими виступами у святі взяли участь: збірна команда Національного авіаційного університету зі спортивної аеробіки "АВІАТОР"; Чемпіони Київської області з латиноамериканської програми, категорія молодь Арсірій Максим, Ананьева Діана; група підтримки «Angels» загальноосвітньої школи № 170 Оболонського району; спортивного клубу рок-н-ролу і бугі – вугі «Елвіс».