Освітньо-науковий семінар «Культура примирення: нова історична свідомість в Україні»

19 грудня 2015 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

19 грудня 2015 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся освітньо-науковий семінар «Культура примирення: нова історична свідомість в Україні».

Проект «Культура примирення: нова історична свідомість в Україні» реалізується в рамках програм співробітництва з громадянським суспільством в країнах Східного партнерства Міністерства іноземних справ Німеччини. Партнером дослідницької групи в Німеччині є товариство «Бохум-Донецк».

Метою проекту є виведення історії з поля чинників розбрату та ненависті в Україні та просування того типу історичної свідомості, який базується на цінності людського життя, права та єдності в різнобарв’ї.

Організатор семінару - партнер проекту в Києві, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії Київського університету імені Бориса Грінченка Александрова Олена Станіславівна.