Images-loading

Засідання Конференції трудового колективу

DSC02119.jpg24 грудня 2015 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

   

 

 

24 грудня 2015 року в актовій залі корпусу на вул. М. Тимошенка, 13-Б, відбулася Конференція трудового колективу Університету, відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Статуту Університету та наказу ректора № 551 від 26.11.2015 року «Про скликання Конференції трудового колективу університету».

На порядку денному були обговорені питання про: утворення постійно діючої президії Конференції трудового колективу; звіт ректора Київського університету імені Бориса Грінченка, доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук України Огнев’юка Віктора Олександровича за 2015 рік; затвердження Положення про Вчену раду університету; затвердження Положення про Наукове товариство студентів, аспірантів докторантів, молодих вчених університету; внесення змін і доповнень до Колективного договору; склад комісії з трудових спорів та висунення кандидатур на відзначення державними нагородами.

Ректор університету, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Віктор Олександрович Огнев’юк прозвітував про роботу та досягнення Університету у 2015 році та пріоритетні завдання на майбутній 2016 рік. У звіті йшлося про підвищення якості освіти, інформатизації Університету, кадрову стратегію та міжнародну активність, розвиток наукової діяльності та соціально-гуманітарної взаємодії, фінансову та адміністративно-господарську діяльність, підтримку іміджу і корпоративної культури Університету тощо ( детальніше).

У заході взяли участь 454 делегати від усіх структурних підрозділів й студентів Університету та представники Власника університету - Старостенко Ганна Вікторівна – заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту, голова Наглядової ради Університету та директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Фіданян Олена Григорівна. У своєму виступі Г.В. Старостенко зазначила, що оприлюднений звіт є свідченням ефективної роботи ректора та всього колективу Університету. Ганна Вікторівна подякувала за плідну співпрацю, побажала не зупинятися на досягнутому і показувати далі на ділі, що ми кожного дня конкретними справами доводимо, що освітня галузь є пріоритетним напрямком розвитку київської громади.

Після завершення доповіді Ректора делегати Конференції взяли участь в обговоренні звіту та таємному голосуванню. З 452 делегатів, які брали участь в голосуванні, - 423 дали позитивну оцінку діяльності за 2015 рік, 22 - негативну.

Після закінчення конференції відбувся концерт з нагоди Нового року та Різдва Христового.