Вітання хору в ректораті

IMG 289118 січня 2016 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

18 січня 2016 року хор «Гаудеамус» Інституту мистецтв (художній керівник – старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу С.М.Рябінко) завітав до ректорату Університету з різдвяно-хрещенською програмою. Відтворюючи старовинні традиції українського народу напередодні Водохреща, проведення обряду стало своєрідним втіленням мрій про мир, злагоду, здоров’я і щастя.

У концертній програмі прозвучали колядки і щедрівки: «Нова радість стала», «Добрий вечір тобі, пане господарю», «Щедрик», уривки з вертепу, українська народна пісня «Козацька похідна» та інші.

Студентський хор щиро та емоційно побажав усіх гараздів ректору університету В. О. Огнев’юку, проректорам та директорам Інститутів, співробітникам та усьому Київському університету імені Бориса Грінченка. Як добрий господар, Віктор Олександрович щедро обдарував віншувальників смаколиками та подякував за виступ.

Хай мир, щастя і процвітання будуть завжди у нашій грінченківській родині, а радість і любов зігріває наші серця і долі!