Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Засідання активу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Університету Грінченка

IMG 298901 лютого 2016 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

1 лютого 2016 року в приміщенні ректорату відбулись збори активу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Університету.

Основне питання порядку денного – організація та проведення Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції “Студентство та інновації: startup-проекти молодих дослідників”.

Відповідно до п.9.2. Положення про наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка, затвердженого Конференцією трудового колективу Університету 24 грудня 2015 року (протокол № 1), співголовами Наукового товариства є Голова Ради молодих учених – Дудар Ольга Володимирівна, кандидат історичних наук; голова Студентського наукового товариства – Сізоненко Катерина.

Співголова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Університету О.В. Дудар поінформувала присутніх про запланований тренінг співробітниками НДЛ культури лідерства для активу Наукового товариства Університету з метою налагодження ефективної співпраці між студентами, аспірантами, докторантами та молодими вченими Університету.

О.С. Виговська, кандидат політичних наук, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, презентувала для активу Наукового товариства актуальні міжнародні проекти, а також ознайомила присутніх з правилами подачі аплікаційних форм для отримання грантів.