Images-loading

Підписання договору про міжнародне співробітництво з Університетом дель Норте (Асунсьйон, Парагвай)

Logo cromado grande02 лютого 2016 року
м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

 

 

 

Другого лютого 2016 року було підписано договір про міжнародне співробітництво в галузі освіти, науки та культури між Університетом дель Норте, (Асунсьйон, Парагвай) в особі ректора професора Хуана Мануеля Маркоса та Київським університетом імені Бориса Грінченка в особі професора Віктора Огнев`юка.

Після того, як 18 січня доцент Ігор Проценко, професор університету дель Норте, Асунсьйон, Парагвай провів публічну лекцію для студентів Гуманітарного інституту, під час свого візиту в Київський університет імені Бориса Грінченка, розпочалася перша спільна робота з практики іспаномовного перекладу.

Студенти іспанського напряму навчання кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства, здійснили переклад документального фільму присвяченого автору роману “Зима Гюнтера” Хуану Мануелу Маркосу, ректору Університету дель-Норте, одного з найбільш важливих приватних університетів Парагваю.

Другою частиною співпраці буде започаткований Університетом дель Норте конкурс на кращий переклад “Poemas y canciones” Хуана Мануеля Маркоса, (який можна завантажити за цим посиланням) з тим, щоби в майбутньому видати двомовне видання його ліричних творів. Просимо надсилати ваші переклади на адресу кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою конкурс перекладу “Poemas y canciones”.

У якості подальшої співпраці планується публікації студентських і викладацьких докладів наукових конференціях і симпозіумах Університету дель Норте, подальша співпраця у перекладі парагвайської літератури на українську мову, заснування центру україністики на базі Університету дель Норте в Парагваї та інші форми наукової та культурної колаборації.