Images-loading

Презентація від Німецької служби академічних обмінів (DAAD)

Презентація від Німецької служби академічних обмінів (DAAD)29 лютого 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

29 лютого 2016 року о 10.00 в Гуманітарному інституті відбулася презентація стипендійних програм Німецької служби академічних обмінів (DAAD). Інформаційний центр DAAD у Києві надає інформаційну підтримку студентам, аспірантам та молодим вченим, які бажають навчатися або проводити дослідження в одному із німецьких ВНЗ.

Важливо зауважити, що навчатися у магістратурі та аспірантурі у Німеччині можна не тільки німецькою, але й англійською мовою.

Ми щиро вдячні пані Гізелі Ціммерманн, керівнику Інформаційного центру DAAD в Україні, та пані Оксані Швайко, координатору проектів Інформаційного центру DAAD в Україні, за презентацію.

Бажаємо успіху студентам, аспірантам та молодим вченим, які подаватимуть документи на отримання стипендії від Німецької служби академічних обмінів!