Images-loading

Семінар «Наукові журнали. Базові вимоги, формат сайту, реєстрація у профільних та наукометричних базах даних»

Семінар «Наукові журнали. Базові вимоги, формат сайту, реєстрація у профільних та наукометричних базах даних»01 березня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

     

 

  

1 березня 2016 р. в ауд. 203 навчального корпусу Київського університету імені Бориса ГРінченка на вул. М. Тимошенка, 13-Б відбувся семінар на тему: «Наукові журнали. Базові вимоги, формат сайту, реєстрація у профільних та наукометричних базах даних, doi (ISSN, doi, Scopus, ESCI (WoS Core collection) impact factor, Індекс Гірша, elibrary, Index Copernicus, Google Scholar)», який провела старший науковий співробітник Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, керівник редакції одного з кращих українських журналів у галузі біології Biopolymers and Cell Ірина Тихонкова.

Захід відбувся за підтримки проекту «Українські наукові журнали». У ньому взяли участь члени редколегій наукових видань Університету Грінченка та всі охочі публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях.

Учасники семінару дізналися, що робить журнал якісним/визнаними? Який основний “джентльменській набір журналу”? Які основні характеристики баз даних наукової літератури та “технічні” критерії для індексації НБД (Scopus, Web of Science)? Дізналися про основні проблеми журналів та отримали всю необхідну інформацію для редакторів та авторів.

Контакти для надання додаткової інформації та презентаційних матеріалів : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.