Images-loading

Зустріч ректора Університету Грінченка зі студентами Гуманітарного інституту та Інституту суспільства

Зустріч ректора зі студентами Гуманітарного інституту та Інституту суспільства01 березня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

      

  

 

1 березня 2016 року в актовій залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась традиційна зустріч ректора зі студентами перших курсів Гуманітарного інституту та Інституту суспільства.

«Я люблю Університет. І дійсно щасливий, що маю честь працювати у великому колективі грінченківців», - розпочав діалог ректор.

Почувши, що ректор оголосив конкурс на найкреативніше запитання, студенти активно почали підходити до мікрофону. Тематика була різною: від нюансів процесу переходу на бюджетну форму навчання чи міжнародних обмінів до питань переведення студентів Факультету здоров’я, фізичної культури і спорту в інший корпус.

Першим прозвучало питання стосовно гуртожитку. Студентів хвилювало, чи не виникне проблем з поселенням наступного року. На що ректор відповів: «У гуртожитку, який ми орендуємо у іншого університету, ми не встановлюємо правила. І, відповідно, господарі можуть прийняти будь-яке рішення. Натомість ми вийшли на фінішну пряму підписання документів щодо передачі у власність Університету гуртожитку». Після такої вичерпної відповіді студенти, не приховуючи радості, почали аплодувати.

Найбільше турбувало першокурсників питання стосовно переїзду Факультету здоров’я, фізичної культури і спорту до іншого корпусу. Ректор зауважив, що підстав для хвилювання немає, адже ми суттєво поліпшимо умови для розвитку фізичної культури і спорту в університеті, зокрема, матимемо чудовий стадіон.

Також пролунало питання: «Чи впливають заліки на червоний диплом?», на що ректор відповів: «Я закінчив без червоного. Це лише психологічний фактор. Значення має якість підготовки і компетентність, а не колір диплому».

Студентів зацікавило, що надихає ректора. Відповідь не забарилася: «Натхнення для мене – це ви усі!»

Найбільш креативним виявилось питання від студента Ярослава: «Яка у нього буде зарплатня після закінчення університету?» На що ректор, усміхаючись, відповів, що не може прогнозувати навіть рівня власної зарплатні на рік вперед, але впевнений, що якщо кожен з нас буде відповідальним перед собою і суспільством то підстав турбуватися про заробітну плату не буде. За креатив студент отримав у подарунок значок з логотипом університету.

Жодне запитання не залишилось без відповіді, а на завершення Віктор Олександрович зауважив, що «Університет – це не стіни, а ми з Вами, кожен студент і працівник – від прибиральниці до професора, від студента до ректора, це дух нашого ідейного лідера – Бориса Грінченка, це академічні права, свободи і обов’язок чесно працювати. Я хотів би, щоб Ви були успішними в майбутній кар’єрі і для цього ми разом з Вами будемо працювати, щоб бути успішними».