Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Зустріч ректора Університету Грінченка зі студентами Гуманітарного інституту та Інституту суспільства

Зустріч ректора Університету Грінченка зі студентами Гуманітарного інституту та Інституту суспільства

Зустріч ректора зі студентами Гуманітарного інституту та Інституту суспільства01 березня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

      

  

 

1 березня 2016 року в актовій залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась традиційна зустріч ректора зі студентами перших курсів Гуманітарного інституту та Інституту суспільства.

«Я люблю Університет. І дійсно щасливий, що маю честь працювати у великому колективі грінченківців», - розпочав діалог ректор.

Почувши, що ректор оголосив конкурс на найкреативніше запитання, студенти активно почали підходити до мікрофону. Тематика була різною: від нюансів процесу переходу на бюджетну форму навчання чи міжнародних обмінів до питань переведення студентів Факультету здоров’я, фізичної культури і спорту в інший корпус.

Першим прозвучало питання стосовно гуртожитку. Студентів хвилювало, чи не виникне проблем з поселенням наступного року. На що ректор відповів: «У гуртожитку, який ми орендуємо у іншого університету, ми не встановлюємо правила. І, відповідно, господарі можуть прийняти будь-яке рішення. Натомість ми вийшли на фінішну пряму підписання документів щодо передачі у власність Університету гуртожитку». Після такої вичерпної відповіді студенти, не приховуючи радості, почали аплодувати.

Найбільше турбувало першокурсників питання стосовно переїзду Факультету здоров’я, фізичної культури і спорту до іншого корпусу. Ректор зауважив, що підстав для хвилювання немає, адже ми суттєво поліпшимо умови для розвитку фізичної культури і спорту в університеті, зокрема, матимемо чудовий стадіон.

Також пролунало питання: «Чи впливають заліки на червоний диплом?», на що ректор відповів: «Я закінчив без червоного. Це лише психологічний фактор. Значення має якість підготовки і компетентність, а не колір диплому».

Студентів зацікавило, що надихає ректора. Відповідь не забарилася: «Натхнення для мене – це ви усі!»

Найбільш креативним виявилось питання від студента Ярослава: «Яка у нього буде зарплатня після закінчення університету?» На що ректор, усміхаючись, відповів, що не може прогнозувати навіть рівня власної зарплатні на рік вперед, але впевнений, що якщо кожен з нас буде відповідальним перед собою і суспільством то підстав турбуватися про заробітну плату не буде. За креатив студент отримав у подарунок значок з логотипом університету.

Жодне запитання не залишилось без відповіді, а на завершення Віктор Олександрович зауважив, що «Університет – це не стіни, а ми з Вами, кожен студент і працівник – від прибиральниці до професора, від студента до ректора, це дух нашого ідейного лідера – Бориса Грінченка, це академічні права, свободи і обов’язок чесно працювати. Я хотів би, щоб Ви були успішними в майбутній кар’єрі і для цього ми разом з Вами будемо працювати, щоб бути успішними».

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Зустріч ректора Університету Грінченка зі студентами Гуманітарного інституту та Інституту суспільства