Images-loading

Грінченківці дебютують у IV Студентських спортивних іграх міста Києва

Грінченківці дебютують у IV Студентських спортивних іграх міста Києва.лютий - квітень 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

      

 

 

Наприкінці лютого розпочалися змагання Студентських спортивних ігор міста Києва. Студентські змагання у місті Києві мають добрі традиції і славну історію. В цьому році студенти та викладачі Університету виконали велику роботу, щодо підготовки збірних команд до участі у цій події. Завдяки цьому команда нашого Університету дебютує в змаганнях з більшості видів спорту, представлених у студентських іграх.

З 15 лютого до 15 квітня триває волейбольний марафон студентських ігор. Наш Університет у змаганнях волейболістів представлений чоловічою та жіночою командами. Команди очолили викладачі кафедри фізичного виховання І.В. Попов та Л.Г. Євдокімова. Щотижня наші спортсмени у нелегкій боротьби з маститими та досвідченими збірними київських вишів відстоюють честь нашого Університету. І хоч дебютанти турніру не завжди можуть розраховувати на високий результат, побажаємо наших командам здобути необхідний досвід і спортивний гарт, проявити свої кращі якості. 19 березня у приміщенні Міжнародної академії управління персоналом (МАУП) пройшли змагання з шахів за програмою Студентських спортивних ігор міста Києва. Студенти нашого Університету брали участь у турнірі чоловіків і жінок. До змагань команду готував завідувач кафедри фізичного виховання А.А. Єретик У складі команди грали Сергій Уткін, Артем Рябець, Марина Брень та інші. У підсумку шахісти Університету Грінченка посіли 6 місце з 13 команд київський вишів.

21 березня 2016 р. відбулось відкриття Чемпіонату з настільного тенісу серед команд ВНЗ м. Києва в програмі IV Студентських спортивних ігор м. Києва 2016 року. Змагання розпочали дівчата. Нашу команду готувала доцент кафедри фізичного виховання О.М. Поляничко Дебютні змагання для наших красунь пройши вдало. Студентки Мар'яна Проценко та Аліса Климович посіли 15 та 8 місця серед 26 учасниць змагань. Вітаємо дівчат! Змагання хлопців відбудуться 25 березня 2016 року.