Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Міжнародний відкритий студентський комунікаційний форум «PR-кветка»

Міжнародний відкритий студентський комунікаційний форум «PR-кветка»

Міжнародний відкритий студентський комунікаційний форум «PR-кветка»24 - 25 березня 2016 року
м. Мінськ, Республіка Білорусь

24-25 березня у столиці Республіки Білорусь місті Мінськ пройшов IX Міжнародний відкритий студентський комунікаційний форум «PR-кветка». Форум відбувся в Білоруському державному університеті. Програма заходів була розрахована на 2 дні. Перший день - «Креативний кластер» - передбачав презентацію проектів, де взяли участь більше 100 учасників з України, Росії та Білорусі. У фінал конкурсу пройшли всі проекти студентів кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Київського університету імені Бориса Грінченка. У другий день форуму - «Вільний простір» - учасники мали змогу відвідати майстер-класи від провідних спеціалістів рекламної та PR-індустрії, де студенти дискутували, ділились ідеями, переймали досвід білоруських колег.

Після майстер-класів відбулось урочисте нагородження переможців. Командний проект Ірини Джуранюк та Анастасії Калити «Простягни руку допомоги» під керівництвом Галини Горбенко посів ІІІ в «Галереї рекламних проектів».

Щиро вітаємо студентів та бажаємо їм наснаги і нових перемог!