Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Вітаємо студентів-переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2015/2016 н. р.

Вітаємо студентів-переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2015/2016 н. р.березень 2016 року

Диплом І ступеня здобули:

• Рогозна Юлія, студентка IV курсу Інституту людини (група СРб -1-12-2.0д) – у галузі “Корекційна та соціальна педагогіка”.
    • Науковий керівник – Журавель Тетяна Василівна, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, кандидат педагогічних наук.
  • Кольцова Юлія , студентка IV курсу Педагогічного інституту (група ДОб-3-12-4.0д) – у галузі “Дошкільна освіта”.
    • Науковий керівник – Лінник Олена Олегівна, доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Новик Олеся, студентка III курсу Гуманітарного інституту (група ФІТб-1-1-4.0д) – у галузі “Романо-германські мови і літератури”.
    • Науковий керівник – Бітківська Галина Володимирівна, доцент кафедри світової літератури Гуманітарного інституту, кандидат педагогічних наук, доцент.

Диплом ІІ ступеня здобули:

• Бородавко Марія, студентку VI курсу Педагогічного інституту (група ПОм-14-2.0.д) – у галузі “Педагогічні науки”.
    • Науковий керівник – Дубовик Світлана Григоріївна, доцент кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Лінкова Олена, студентку ІV курсу Гуманітарного інституту (група РЗГб-1-12-4.0д) – у галузі “Соціальні комунікації”.
    • Науковий керівник – Горбенко Галина Василівна, завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Гуманітарного інституту, кандидат педагогічних наук, доцент.
  • Малієнко Олександра, студентка ІV курсу Інституту людини (КОб-1-12-4.0д) – у галузі “Корекційна та соціальна педагогіка”.
    • Науковий керівникСавенкова Ірина Іванівна, професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини, доктор психологічних наук, доцент.
  • Огарь Юлія, студентка VI курсу Гуманітарного інституту (група ФІТб-1-13-4.0д) – у галузі “Українська мова і література (у т.ч. методика їх викладання)”.
    • Науковий керівник – Дика Наталія Михайлівна, доцент кафедри української мови Гуманітарного інституту, кандидат педагогічних наук, доцент.

Диплом ІІІ ступеня здобули:

• Комарова Юлія, студентка ІІІ курсу Інституту суспільства (група ІСб-1-13-4.0д) – у галузі “Історичні науки”.
    • Науковий керівник – Баранова Наталія Валеріївна, доцент кафедри історії України Інституту суспільства, кандидат історичних наук.
  • Науменко Марина, студентку ІІІ курсу Педагогічного інституту (група ДОб-2-13-4.0д) – у галузі “Гендерні дослідження”.
    • Науковий керівник – Гріньова Ольга Михайлівна, доцент кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту, кандидат психологічних наук, доцент.
  • Топольницька Ольга, студентку ІV курсу Педагогічного інституту (група ПОб-3-14-2.0д) – у галузі “Початкова освіта”.
    • Науковий керівник – Музика Олена Оксентівна, доцент кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту, кандидат психологічних наук.