Відкриття І-го Фестивалю спорту студентів до Міжнародного дня спорту

Відкриття І-го Фестивалю спорту студентів до Міжнародного дня спорту06 квітня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б 

   

 

 

6 квітня у великій концертній залі Університету відбулося відкриття І-го Фестивалю спорту студентів до Міжнародного дня спорту.

У концертній залі зібралися учасники та вболівальники змагань фестивалю з Гуманітарного інституту, Педагогічного інституту, Інституту мистецтв, Інституту людини, Інституту суспільства, Університетського коледжу.

Звичайно спортивне свято розпочалося з руханки, яку з усіма присутніми провели ведучі.

На фестиваль завітали гості – знані спортивні журналісти країни: журналіст-легенда Валентин Щербачов автор унікальної методики тренінгів для спортивних журналістів, п’яти книг, понад 30 фільмів, а ще учасник 40 експедицій в Гімалаї; Сергій Савелій заслужений журналіст України, очі і вуха 10 Олімпіад, багаторічний головний редактор спортивної редакції Першого Національного; Руслан Свірін - ведучий спортивних передач на телеканалі «Київ»; Катерина Полякова – в минулому спортивний журналіст Першого Національного, нині ведуча П’ятого каналу.

До початку церемонії відкриття глядачі переглянули присвячений спорту мотиваційний фільм від «АстудіЯ».

З вітальними словом до присутніх звернулася проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, професор Таїсія Юріївна Бєлофастова.

З авідувачка Науково-методичного центру тележурналістики, ведуча, продюсер, телевізійний журналіст, письменниця Мар′яна Степанівна Ангелова у своєму виступі презентувала ініціативу Університету Грінченка, щодо проведення київського конкурсу студентських медійних стартапів при свячених спорту.

До студентів, з натхненною промовою, звернувся Валентин Щербачов, який закликав молодь до здорового способу життя, рухової активності і занять спортом.

Радник Ректора з фізичної культури та спорту Андрій Анатолійович Боляк та головний суддя змагань фестивалю – завідувач кафедри фізичного виховання Анатолій Анатолійович Єретик познайомили учасників з програмою фестивалю.

Концертну програму заходу відрив співак – студент Інституту мистецтв Богдан Карпук з піснею «Rise like a Phoenix».

На церемонії відбилися презентації нових спортивних команд Університету:

Головний тренер гандбольної команди, викладач Університетського коледжу Ігор Абрамов, представив склад спортивного колективу, повідомив, що команда в цьому сезоні розпочинає боротьбу у найвищому професійному дивізіоні українського гандболу – вищій лізі.

Головний тренер чоловічої і жіночої волейбольних команд, старший викладач кафедри фізичного виховання Ігор Попов, представив склади жіночої та чоловічої збірних Університету, закликав студентів до занять волейболом і вболівати за наших дівчат і хлопців на змаганнях Студентської волейбольної ліги міста Києва.

Про вагомий здобуток в студентському спорті нашої команди з жіночого футболу розповіла її тренер, заслужений тренер України Алла Гресь. Команда має напружений графік змагань, головним з яких є виступи у найвищому дивізіоні українського жіночого футболу та змагання Студентських спортивних ігор України.

Чудові виступи продемонстрували студенти спеціальності «Хореографія» Інституту мистецтв та учасниці офіційної групи підтримки футбольної збірної Університету.

Зростання спортивної майстерності у показових виступах продемонстрували вихованці спортивних секцій з аеробіки та черлідингу під керівництвом викладачів кафедри фізичного виховання Ірини Бистрої та Наталії Боляк.

Завершилася урочиста частина відкриття Фестивалю спорту студентів натхненний фінальний виступ Анни Корнієнко з Інституту мистецтв з піснею «The final Countdown» у супроводі всіх учасників концертної програми.

Потім Фестиваль спорту перенісся до спортивних та тренажерних залів Університету. В цей день відбулися стартові змагання з настільного тенісу, загально-фізичної підготовки, волейболу та шахів.

Перший спортивний результат І-го Фестивалю студентів було зафіксовано у волейболі. У над напруженій боротьбі команда Педагогічного інституту здолала команду Інституту людини з рахунком 2:0 (27:25; 27:25).

Змагання І-го Фестивалю спорту студентів Університету Грінченка триватимуть протягом місяця з 8 видів спорту: волейбол, футбол, баскетбол, загально-фізична підготовка, настільний теніс, шахи, плавання, аеробіка.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у заходах фестивалю і вболівати за спорт!