Ви тут: Головна Про Університет Новини Події ХХІ щорічна національна конференція IATEFL Ukraine для вчителів англійської мови

ХХІ щорічна національна конференція IATEFL Ukraine для вчителів англійської мови

ХХІ щорічна національна конференція IATEFL Ukraine для вчителів англійської мови08 - 09 квітня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б 

   

 

 

Спільно з Британською Радою в Україні та Міжнародною асоціацією вчителів англійської мови IATEFL в Університеті Грінченка відбулась ХХІ щорічна національна конференція для вчителів англійської мови.

На зустрічі були присутні заступник Посла Великобританії в Україні Хелен Фейзі, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, президент Міжнародної асоціації вчителів англійської мови IATEFL Global Маржорі Розенберг, провідний викладач англійської мови з Великобританії Хью Деллар.

Учасників конференції від імені ректора Віктора Огнев’юка привітала проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, доцент Наталія Віннікова.

На заході були презентовані новітні технології і методики викладання англійської мови, проведені інтерактивні заняття з учасниками.

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Новини Події ХХІ щорічна національна конференція IATEFL Ukraine для вчителів англійської мови