Images-loading

«Ярмарок вакансій» в Університеті Грінченка

«Ярмарок вакансій» в Університеті Грінченка26 квітня 2016 року
вул. М. Тимошенко 13-б, ауд. 306

  

 

 

26 квітня 2016 року відбулась зустріч потенційних роботодавців зі студентами Київського університету імені Бориса Грінченка під символічною назвою «Ярмарок вакансій».

У заході взяли участь представники районних управлінь освіти, різноманітних шкіл та коледжів, Київського палацу дітей та юнацтва, товариств «ІНГО Україна» та «КОП Медіа Шанс», «Приватбанку». Були й представники компаній з вивчення іноземних мов «AIESEC», «English Prime» та «Speak Up».

Випускники прийшли на захід з конкретною метою – знайти для себе вакансію. Говорять: «Робота цікавить будь-яка, якби лише приносила задоволення».

Роботодавці у свою чергу взяли участь у заході для того, щоб представити себе і розповісти про можливість працевлаштування, вільні робочі місця, пошук свіжих кадрів.

«Ми шукаємо гарних потенційних співробітників, які могли б підтримувати ідею компанії», - прокоментували мету ярмарку роботодавці. 

Проректор з науково-методичної та навчальної роботи Олексій Борисович Жильцов прокоментував: «Цей захід традиційно відбувається в нашому університеті, але якщо раніше ми називали його словом «розподіл», то зараз ми говоримо про зовсім іншу модель та нові підходи. Це акція, що спрямована на сприяння працевлаштуванню. Сподіваємось, що ті студенти, які хотіли працевлаштуватись, знайшли своє місце».

Цей захід став відмінною платформою для старту професійної діяльності багатьох випускників Університету. Ярмарок вакансій покликаний працевлаштувати або надати можливість практики студентам. Це свідчить про те, що наш Університет відповідає за своїх студентів і піклується про кожного.