Грінченківці у фіналі Кубку ФАСК

Грінченківці у фіналі Кубку ФАСК12 травня 2016 року
м. Київ

У четвер 12 травня відбулась довгоочікувана вболівальниками зустріч команд Київського університету імені Б. Грінченка та Університету державної фіскальної служби України, результати якої мали або наблизити хлопців до перемоги або ж позбавити шансу боротись за престижний Кубок Футбольної асоціації студентів Києва.

У запеклій боротьбі пройшли два тайми зустрічі, які не виявили переможця. Рахунок тримався на позначці 1:1.

Тому гра завершувалася пробиванням пенальті. Після реалізації «стандартної» серії з п’яти ударів настав час пробиття «на вильот». Й у цій дуелі наші футболісти виявилися кращими. 7:6 - «грінченківці» крокують у фінал!

Фінал Кубку Футбольної асоціації студентів Києва відбудеться 9 червня на стадіоні «Динамо» ім.В.Лобановського.

Грінченківці у фіналі Кубку ФАСК