Images-loading

Грінченківці долучилися до олімпійського руху

Грінченківці долучилися до олімпійського руху11 травня 2016 року
м. Київ

  

 

 

11 травня на міжшкільному стадіоні гімназії № 143 та середньої загальноосвітньої школи № 231 міста Києва відбулися ІІІ Спортивні ігри юних олімпійців.

До суддівства та проведення заходу було долучено нашу спортивну волонтерську команду.

Головна мета заходу – залучення дітей та учнівської молоді до систематичних занять фізкультурою і спортом, забезпечення високого рівня їхньої рухової активності, популяризація ідей та принципів олімпійського руху тощо.

Організаторами змагань стали Оболонська райдержадміністрація, Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України та Київський університет імені Бориса Грінченка.

В іграх взяли учать учні 5-10 класів із 25 загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району Києва (шкіл, гімназій, ліцеїв). Змагання проходили з таких видів спорту: вуличний баскетбол (4х4), міні-футбол, шахи, спортивне багатоборство (біг 60 метрів, підйом тулуба з положення «лежачи на спині», стрибки в довжину з місця, стрибки зі скакалкою, веселі старти (комплексна естафета).

Наші дівчата та хлопці фахово і відповідально виконали покладені на них обов’язки, забезпечивши високий рівень організації чудової спортивної події.

Голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Цибульщак вручив нашому Університету лист-подяку за допомогу в організації та проведенні змагань «Спортивні ігри юних олімпійців».