Images-loading

Закриття Фестивалю спорту студентів

Закриття Фестивалю спорту студентів17 травня 2016 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

   

 

 

17 травня у великій концертній залі Університету відбулася церемонія закриття І-го Фестивалю спорту студентів. Заходи фестивалю тривали з березня 2016 року. Головними з них стали змагання студентських команд усіх структурних підрозділів Університету з 8 видів спорту, а саме: футболу, баскетболу, волейболу, плавання, настільного тенісу, шахів, аеробіки та загально-фізичної підготовки. Проведення змагань забезпечували викладачі кафедри фізичного виховання.

Святкову атмосферу церемонії підсилили яскраві емоції від блискавичних і натхненних виступів учасниць змагань з аеробіки, які завершували програму Фестивалю спорту, а також показових виступів учасниць секцій з чирлідингу та танцювальних фітнес класів.

Проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Таїсія Бєлофастова і радник Ректора з фізичної культури та спорту Андрій Боляк, за участю головних суддів змагань з відповідних видів спорту, вручили нагороди переможцям та призерам І-го Фестивалю спорту студентів Університету. До головної суддівської колегії змагань увійшли: А.А. Єретик, Л.Г. Євдокімова, О.М. Поляничко, Н.Л. Боляк, О.В. Зеленюк, В.І. Сидоркін, Ю.В. Пушкарьов, І.В. Попов, І.Л. Портна.

У загальнокомандному заліку, який визначався за кількістю перемог завойованих представниками кожного структурного підрозділу, місця розподілилися наступним чином:

І місце – Гуманітарний інститут

ІІ місце – поділили Університетський коледж та Інститут суспільства

ІІІ місце – поділили Педагогічний інститут, Інститут мистецтв та Інститут людини

Перший в історії Фестиваль спорту виявив інтерес студентської молоді до фізичної культури та спорту, здорового способу життя, заклав підґрунтя для подальшого розвитку спортивного руху Університету. Дякуємо усім учасникам, студентам, керівникам структурних підрозділів, викладачам та суддям за чудову, ефективну співпрацю. Бажаємо нових перемог!