Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Золото Студентських спортивних ігор м. Києва принесли чирлідири

Золото Студентських спортивних ігор м. Києва принесли чирлідири

Золото Студентських спортивних ігор м. Києва принесли чирлідири19 - 20 травня 2016 року
м. Київ

19 - 20 травня відбулися змагання з чирлідингу за програмою ІV Студентських спортивних ігор м. Києва.

Команда Київського університету імені Бориса Грінченка виборола золоті нагороди в номінації Pom Dance (тренер-викладач Н.Л. Боляк). Це дозволило нашим чирлідирам у загальнокомандному заліку посісти друге місце серед команд 10 вищих навчальних закладів міста Києва.

Збірна команда Університету складалася зі студенток – учасниць спортивних секцій з чирлідингу та аеробіки. Готували команди до змагань викладачі кафедри фізичного виховання: Наталія Леонідівна Боляк, Ірина Ігорівна Бистра, Марія Ігорівна Модлінська, Любов Ігорівна Данило.

Бажаємо нових перемог!