Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Міжкафедральний науковий семінар «Цивілізаційні виклики сучасної гуманітарної освіти»

Міжкафедральний науковий семінар «Цивілізаційні виклики сучасної гуманітарної освіти»18 травня 2016 року

18 травня 2016 року за планом Фестивалю науки - 2016 у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся міжкафедральний науковий семінар «Цивілізаційні виклики сучасної гуманітарної освіти».

У роботі семінару взяли участь вчителі історії, методисти РНМЦ, голови РМО вчителів історії міста Києва та провідні вчені Інституту суспільства і Інституту післядипломної педагогічної освіти.

Із доповідями виступили Тур Микола Григорович, професор кафедри філософії, Салата Оксана Олексіївна, професор кафедри історії України та Левітас Фелікс Львович, професор кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання. Вчені запропонували концепції вирішення найважливіших проблем вітчизняної та всесвітньої історії у контексті цивілізаційного підходу до вивчення історії.

Учасники семінару поділилися досвідом та авторськими технологіями формування предметних компетенцій і наукового світогляду школярів та студентів.

У рамках Фестивалю науки відбулось засідання слухачів Авторської школи професора Ф.Л. Левітаса.