Міжкафедральний науковий семінар «Цивілізаційні виклики сучасної гуманітарної освіти»18 травня 2016 року

18 травня 2016 року за планом Фестивалю науки - 2016 у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся міжкафедральний науковий семінар «Цивілізаційні виклики сучасної гуманітарної освіти».

У роботі семінару взяли участь вчителі історії, методисти РНМЦ, голови РМО вчителів історії міста Києва та провідні вчені Інституту суспільства і Інституту післядипломної педагогічної освіти.

Із доповідями виступили Тур Микола Григорович, професор кафедри філософії, Салата Оксана Олексіївна, професор кафедри історії України та Левітас Фелікс Львович, професор кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання. Вчені запропонували концепції вирішення найважливіших проблем вітчизняної та всесвітньої історії у контексті цивілізаційного підходу до вивчення історії.

Учасники семінару поділилися досвідом та авторськими технологіями формування предметних компетенцій і наукового світогляду школярів та студентів.

У рамках Фестивалю науки відбулось засідання слухачів Авторської школи професора Ф.Л. Левітаса.