Images-loading

Університет Грінченка привітав киян і гостей міста з 1534-м днем народження столиці

Університет Грінченка привітав киян і гостей міста з 1534-м днем народження столицітравень 2016 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

 

Величному і неповторному Києву виповнилося 1534 роки! Це понад 15 століть нашої історії на пагорбах та в долинах біля одвічного Дніпра. Кожний камінь, кожна круча, кожен поворот Дніпровського русла — наша спільна пам’ять.

Всі ці роки творча аура Києва дивовижно перевтілювалась у мистецькі здобутки, відливалась у науковий потенціал та набувала яскравих ознак провідника європейської цивілізації.

Цього року програма заходів до святкування Дня Києва налічувала 35 різних художніх, культурно-освітніх і спортивних подій.

В неділю, 29 травня 2016 року, студенти та викладачі Київського університету імені Бориса Грінченка подарували киянам та гостям міста яскраву концертну програму у супроводі Національного академічного оркестру народних інструментів під керівництвом Віктора Гуцала. Захід відбувся на Михайлівській площі, поруч із Михайлівським Золотоверхим Собором.

Незважаючи на дощ, який розпочався, грінченківці зібрали на площі багато глядачів. Виступи були теплими, зворушливими і щирими. Разом із артистами кияни та гості столиці співали, щедро дарували оплески та овації, танцювали під дощем вальс, не помічаючи блискавок та грому. Адже дощ – це типова складова нашого життя. До цього треба звикнути. І не забувати про найголовніше: після дощу завжди приходить сонце!

Зі святом, дорогі кияни!

Із Днем Народження нашого древнього і вічно молодого Києва!

Хай Київ з гідністю відповідає на виклики сучасності та залишається гостинним для кожного, хто цінує його одвічну українську щедрість та щирість!